31/05/2026
Jdeme na překlady těst. Překládám po 30 minutách a když stíhám, dělám 4 překlady. A těsto s žitným kváskem nám před čtvrtým překladem vyplavalo ve skleničce nahoru 🫣
Kváskuju po svém. Zkouším, ladím, testuju.. A improvizuju víc, než bych chtěla 😅
Pan a Paní Kváskovi u toho nesmí chybět.
Ústí Nad Labem
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Ivana Dolanská - Pan a Paní Kváskovi zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu Ivana Dolanská - Pan a Paní Kváskovi: