Borell Art - R. Tóth Barbara dekorfalak

Borell Art - R. Tóth Barbara dekorfalak Borell Art - R. Tóth Barbara dekorfalak, Lakberendezés, Mór, Mór elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

DEKORÁCIÓS FALFESTÉS KICSIKNEK & NAGYOKNAK.
☆ strukturàlt dekorfal / designfal kèszítès
☆ figurás falfestès
☆ texturált festmények

Lakások | Üzletek | Intézmények

📍 Székesfehérvár, Mór
📩 Árajánlat és egyeztetés privát üzenetben

Lehet még fokozni!🤩🩵Annyira szuper ,ahogy ez a festmény az előszoba faláról átvezeti a szemünket az étkezőbe. Szinte hív...
20/06/2026

Lehet még fokozni!🤩🩵
Annyira szuper ,ahogy ez a festmény az előszoba faláról átvezeti a szemünket az étkezőbe. Szinte hívogat ,hogy gyere beljebb! 🙏

Köszönöm a hozzászólásokat, likeokat , megosztásokat.

Csodás hétvégét nektek!☀️

A mai napot próbáltam olyan dolgokkal megtölteni ,amik kedvesek számomra. 😊Sok éve Fváron kezdődött az életem és most vi...
17/06/2026

A mai napot próbáltam olyan dolgokkal megtölteni ,amik kedvesek számomra. 😊
Sok éve Fváron kezdődött az életem és most visszavágyódtam a hangulatos belvárosába…
Természetesen a festés se maradhatott ki a mai napból. ☺️

Szép estét nektek!

Fehér falakból - hangulatos előszoba✨✨ új vibe az egész házban✨Egy szinte teljesen fehér térbe vittem egy kis színt – és...
13/06/2026

Fehér falakból - hangulatos előszoba✨
✨ új vibe az egész házban✨

Egy szinte teljesen fehér térbe vittem egy kis színt – és brutál lett a különbség. 🤩
Teljesen más érzés belépni ebbe az előtérbe, mint korábban.

PLUSZ : Eltűntettem a csúnya biztosíték fedelet.😉

Sokszor elég csak egy kis változtatás és megváltozik az egész enteriőr.

Nektek ,hogy tetszik ?

Elnézést , de muszáj most rögtön kiírnom magamból , mert túlcsordulnak az érzéseim!Alighogy elkezdődött a hét, máris kap...
08/06/2026

Elnézést , de muszáj most rögtön kiírnom magamból , mert túlcsordulnak az érzéseim!

Alighogy elkezdődött a hét, máris kaptam ma már hideget - meleget…
Most ,hogy online formában is megjelent a cikk, újra a torkomban dobog a szívem.

Nem, nem villogni akarok vele, hanem annyira örülök ,hogy muszáj megosztanom veletek!
Hiszen minden egyes pozitív visszajelzés egy visszaigazolás ,hogy jó úton haladok - legalábbis nagyon hiszem ,hogy így van. 🙏😊

Fogadjátok sok szeretettel!
Csodás napot nektek!

Barbi

Szabad Föld portál

06/06/2026

A te lakásodban is a világos színek uralkodnak és már kezd uncsi lenni?
Én magam is nagy szerelmese vagyok a bézses - barnás árnyalatoknak és a letisztult enteriőröknek, de egy idő után vágyik az ember egy kis színre!
Így volt ez ennél az otthonnál is és ,ami a falak számát illeti ,megint duplázhattam! 😊🙏

Once in a lifetime - egyszer egy életben! - vagy ki tudja ?! 😉Minden esetre elteszem emlékbe magamnak is - ha majd idős ...
27/05/2026

Once in a lifetime - egyszer egy életben! - vagy ki tudja ?! 😉
Minden esetre elteszem emlékbe magamnak is - ha majd idős leszek, jó lesz ránézni és a gyerekeknek is! 😊

A storym:
Egy nagyon kedves újságírónő keresett meg még márciusban.
Talán mondanom sem kell, hogy az elején szkeptikus voltam , de hamar rádöbbentem ,hogy ez tényleg megtörténik velem!

A választás miatt kicsit tolódott a kiadás -
Nyilván sok más érdekes téma volt - ,de ma végre a kezemben tarthattam az újságot!
Mázlim volt , mert az utolsó darabot sikerült megvennem az újságosnál.
Le is ültem az első “padra” a hüssbe és izgatottan kerestem a rólam szóló cikket.
Amikor megtaláltam, elégedetten konstatáltam ,hogy nem egy kis rész, az oldal alján ez a cikk , hanem szerintem tök jó helyet kapott a lapban!
Na és a beillesztett fotók is nagyjából meglepetések voltak, szóval nagyon- nagyon hálás vagyok és innen is ezer hála Balogh Boglárka újságíró nőnek , aki pont engem választott. 🙏❤️ Köszönöm!
A fotót pedig nem tudom ki lőtte , kicsit furcsán nézett rám először a hölgy ,de végülis nagyon kedves volt, hogy bevàllalta.

Egyébként a cikk nem sokára elérhető lesz online formában is, amit szívesen megosztok majd veletek. 😊

A mai nap margójára : ✨ Álmodj nagyot. Alkoss szívből. ❤️

Ui.: A nap végén még találtam valamit, remélem tényleg szerencsét hoz , na meg sok sok új falat! 😊🙏

###
Barbi

Ha idén nyáron te is felújítasz - de akkor is ,ha nem-, ne hagyd ki a baba - gyerekszobát se!Garantált lesz a siker a ki...
19/05/2026

Ha idén nyáron te is felújítasz - de akkor is ,ha nem-, ne hagyd ki a baba - gyerekszobát se!

Garantált lesz a siker a kisebbek körében (is)!
Ráadásul Dekorfallal megspórolhatod a következő tisztasági festést. 😉

🚨Plusz infó : nagyon klassz figurás falakat lehet készíteni pl. Nappali , folyosó, hálószoba vagy az üzleted falára is.

Ha Te is gondolkozol rajta ,de még nem döntöttél, írj nekem bátran és segítek!😊

16/05/2026

Nem is olyan sok, ugye ? 😉

KEDVES ANYUKÁK, NAGYMAMÀK, DÉDIK!BOLDOG ANYÁKNAPJÁT! 🌷”Minden anya gazdag, ha szereti a gyerekeit. Nincs szegény édesany...
03/05/2026

KEDVES ANYUKÁK, NAGYMAMÀK, DÉDIK!
BOLDOG ANYÁKNAPJÁT! 🌷”Minden anya gazdag, ha szereti a gyerekeit. Nincs szegény édesanya, sem csúnya édesanya, sem öreg. Az ő szeretetük mindig a legszebb az Örömök között. És amikor, úgy látszik, szomorúak, akkor is elég egy csók, amit kapnak vagy adnak, és már minden könnyük csillaggá lesz a szemük mélyén.”

Maurice Maeterlinck

Tegnap jött hozzánk egy illető , mire a folyosóra belépve azt mondta a férjemnek: “Jajj ,de szép ez a tapéta”! - szerenc...
29/04/2026

Tegnap jött hozzánk egy illető , mire a folyosóra belépve azt mondta a férjemnek: “Jajj ,de szép ez a tapéta”! - szerencsére nem nekem , mert talán még meg is sértődtem volna egy kicsit. 😅
Mire a férjem büszkén válaszolta ,hogy: ez bizony a felesége keze munkája. 😎❤️

Aki nincs otthon a dekorfalak világában, annak persze nem egyértelmű ,hogy milyen sok pozitív tulajdonsága van!
Ezért arra gondoltam, összeszedem nektek a legfontosabb infókat:

DEKORFAL VS. TAPÉTA

A dekorfal lehet:
✔️strapabíró
✔️mosható
✔️egyénre szabható

Kérheted :
✔️bármilyen mintával
✔️bàrmilyen színben
✔️bármilyen stílusban
✔️ fürdőbe , konyhába , kültérre is!
✔️ csempére (ha nem akarsz bontani) vagy csempe helyett!

Számos technika és stílus lehetőség!
Évekig tart, de ha megunod , át lehet színezni vagy akár más mintákat is lehet hozzá tenni. 😉

Ha szeretnétek dekorfalat ,de még bizonytalanok vagytok, keressetek meg és eloszlatom a kétségeiteket!

Legyen csodás napotok!

Barbi

Cím

Mór
Mór

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Borell Art - R. Tóth Barbara dekorfalak új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória