27/05/2026
Once in a lifetime - egyszer egy életben! - vagy ki tudja ?! 😉
Minden esetre elteszem emlékbe magamnak is - ha majd idős leszek, jó lesz ránézni és a gyerekeknek is! 😊
A storym:
Egy nagyon kedves újságírónő keresett meg még márciusban.
Talán mondanom sem kell, hogy az elején szkeptikus voltam , de hamar rádöbbentem ,hogy ez tényleg megtörténik velem!
A választás miatt kicsit tolódott a kiadás -
Nyilván sok más érdekes téma volt - ,de ma végre a kezemben tarthattam az újságot!
Mázlim volt , mert az utolsó darabot sikerült megvennem az újságosnál.
Le is ültem az első “padra” a hüssbe és izgatottan kerestem a rólam szóló cikket.
Amikor megtaláltam, elégedetten konstatáltam ,hogy nem egy kis rész, az oldal alján ez a cikk , hanem szerintem tök jó helyet kapott a lapban!
Na és a beillesztett fotók is nagyjából meglepetések voltak, szóval nagyon- nagyon hálás vagyok és innen is ezer hála Balogh Boglárka újságíró nőnek , aki pont engem választott. 🙏❤️ Köszönöm!
A fotót pedig nem tudom ki lőtte , kicsit furcsán nézett rám először a hölgy ,de végülis nagyon kedves volt, hogy bevàllalta.
Egyébként a cikk nem sokára elérhető lesz online formában is, amit szívesen megosztok majd veletek. 😊
A mai nap margójára : ✨ Álmodj nagyot. Alkoss szívből. ❤️
Ui.: A nap végén még találtam valamit, remélem tényleg szerencsét hoz , na meg sok sok új falat! 😊🙏
###
Barbi