10/05/2026
Az Esztergom Vasútállomás Büfé egységének alap berendezését tegnapi napon átadtam. Nagyon kedves megrendelőim lettek, akikkel a kivitelezés során végig, mindenben korrekten egyeztettünk. Szakember kollégáimmal is, ami szintén fontos egy kivitelezés során. Jó érzés látni, érezni az elégedettséget.
Megköszönöm a felém tett bizalmat!
Szeretném megköszönni külön Alberti Szabina, Építészmérnök-Belsőépítész rendkívül igényes terveit és a profi szakmai kommunikációt!
A Büfében a nyitást követően nagyon finom ételekkel és italokkal, kv-val várják majd a vásárlókat. Volt alkalmam előkóstolni. 😉 Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki arra jár.
Belső építészeti, asztalos kivitelezések terén továbbra is keressetek bizalommal!
email: [email protected]
Tel: +36 20 397 9306
Bozsoky Bútor