13/04/2026
Relacja z targów SlowTravel w Targi Kielce S.A.
To był absolutnie wyjątkowy czas – pełen inspirujących rozmów, cudownych spotkań i niezwykłej energii ludzi, którzy kochają to, co robią 💛.
Z całego serca dziękuję za możliwość przeprowadzenia prelekcji – to dla mnie ogromne wyróżnienie i niezapomniane doświadczenie. Dzielenie się pasją do rzemiosła, a szczególnie kultywowania tak pięknej i ważnej tradycji garncarstwa, ma dla mnie ogromne znaczenie. Pragnę podziękować także Katarzynie Dudek za wspaniałą pomoc i wsparcie przy organizacji ☺️
Dziękuję każdemu, kto był, słuchał, rozmawiał i współtworzył tę wyjątkową atmosferę. Wracam z głową pełną pomysłów i sercem pełnym wdzięczności 🙏
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!