02/03/2024
Dawno mnie tu nie było ale to dlatego, że powiększyła nam się rodzinka i brakuje czasu na pracę 🙂🙂
Ale powstało w tym czasie kilka różności dla bliskich i dla nas do domu 🙂
Czasami robimy coś z Amelką dla zabicia nudy ❤️❤️
A już niedługo wielkanocne dekoracje 🙂
Pozdrawiamy😘😘