Haltysztela na Wawrzyńca

Haltysztela na Wawrzyńca Lody, burgery i dobra energia w sercu Orzesza! 🍦🍔 Haltysztela – pysznie, domowo i z uśmiechem. Wpadnij na Wawrzyńca 20, wt–ndz 12:00–20:00.

Konkursy, akcje i klimat, do którego chce się wracać! 💛

HALTYSZTELA NIECZYNNA W SEZONIE 2026 Wśród mieszkańców Orzesza krąży pewne przekonanie, że każde nowe, małe przedsięwzię...
04/05/2026

HALTYSZTELA NIECZYNNA W SEZONIE 2026
Wśród mieszkańców Orzesza krąży pewne przekonanie, że każde nowe, małe przedsięwzięcie, które się tu otwiera po roku zostaje zamknięte. Niektórzy nazywają to nawet klątwą Orzesza :) Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że ta „klątwa” dopadła i nas, ale tak nie było. Haltysztela nie jest i nie była nieudanym przedsięwzięciem. Była spektakularnym przypadkiem pełnym dobrej energii i pysznego jedzenia. Wasze zaangażowanie, uśmiechy, obecność, miłe słowa, wsparcie i cierpliwość w gigantycznych kolejkach - za to jesteśmy Wam niewymownie WDZIĘCZNI 🧡
Niektórzy powiedzą, że to klątwa Orzesza… a ja myślę, że Orzesze to właśnie taki przystanek dla tych, co potrzebują uwierzyć w siebie i sięgnąć po niemożliwe 💫 Że mieszkają tu czarodzieje, zielone wiedźmy i dobre wróżki, którzy swoim dobrym słowem i zaangażowaniem sprawiają, że rośnie serce, odwaga i siła by rzucić się w nieznane 🔥 I to nie klątwa, pchnęła nas w tym kierunku a Wasza niesamowita energia 🌞
Daliście nam tyle, że uwierzyliśmy w nasze największe marzenie :) dlatego zniknęliśmy tak nagle z mapy Orzesza i wywróciliśmy nasze życie do góry nogami 🙃 Szukamy TEGO miejsca gdzie Haltysztela rozwinie skrzydła i będzie czymś więcej, niż tylko zielonym foodtruckiem z lodami 🍦💚 🌅 Czymś, czym miała być od samego początku.
Mam wiadomość do wszystkich, którzy nie rozumieją dlaczego zostawiliśmy tak dobrze prosperujący biznes i zaryzykowaliśmy nieznane - spójrzcie jak wielką macie MOC! ☺️ Używajcie jej mądrze, bo niektórych możecie wysłać nawet na księżyc 😄
To nie jest koniec Haltyszteli, to jest dopiero początek💫 Trzymajcie za nas kciuki i wspierajcie nadal dobrym słowem a może już wkrótce zaprosimy Was do naszego nowego, magicznego MIEJSCA 👏🌞💫💚
Do zobaczenia! 👋🏻 #👋🏻❤️

Dziś Orzesze nie jest malutkie 💚🙂
19/01/2026

Dziś Orzesze nie jest malutkie 💚🙂

Kochani zostało tylko 180 tys. zł ‼️🙏🏻 Proszę 🙏🏻 💚
19/01/2026

Kochani zostało tylko 180 tys. zł ‼️🙏🏻 Proszę 🙏🏻 💚

Mimo, że zdjęcia tego nie pokazują, Lenka ma już bardzo mało czasu. Podczas dzisiejszej rozmowy telefonicznej poprosiłem jej tatę by natychmiast rozpoczęli procedury do wylotu.
Niestety świat jest brutalny i dziewczynka „odbija się” poprzez brak pieniędzy na leczenie.

Poprosiłem tatę by rozpoczęli procedurę.
- prosił pan już o to, nie możemy.
W takim razie rozpocznijcie procedurę pakowania.

Teamie Litewka, przepraszam Was, ale Lenka musi lecieć, natychmiast - już. Tu liczy się każdy dzień, każda godzina.
Zwracam się do każdej i każdego z Was:
Jeśli jest coś, co możesz zrobić tego wieczoru dla niej, to proszę nie wahaj się.
Wszystko jest w waszych rękach. Naprawdę możemy uratować to niewinne dziecko.

Gotowi do startu? Wznosimy się w powietrze.
UDOSTĘPNIJ - SKOMENTUJ, a pieprz** te oklepane formułki: ZRÓB CO CI SERCE PODPOWIADA.

Lenka, nie mogę Ci nic obiecać, ale na wszelki wypadek pakuj się.

Ja to tu tylko zostawię
https://zrzutka.pl/3a58f2

W ORZESZU DOŚWIADCZAMY PRAWDZIWEGO CUDU ‼️ 💚 Zapewne większość z nas uważa się za realistów, być może jest tutaj kilku o...
19/01/2026

W ORZESZU DOŚWIADCZAMY PRAWDZIWEGO CUDU ‼️ 💚 Zapewne większość z nas uważa się za realistów, być może jest tutaj kilku optymistów albo złamanych życiem pesymistów ALE to co teraz napiszę jest faktem nad fakty ☝🏻 jeszcze dwa dni temu potrzebne było 2,3 mln zł żeby uratować życie tej 3-letniej dziewczynki z Orzesza. Wczoraj Łukasz Litewka udostępnił na swojej stronie link do zbiórki, zbiórki jakich obecnie trwa setki jak nie tysiące/miliony. Deadline - 2 DNI na zebranie ponad 2 mln zł … no na pewno! Pesymista powie - nie ma szans 👎🏻 Optymista - wierzę w cuda! 🫶Realista … realista powie - w Polsce żyje ponad 36 mln ludzi, wystarczy że mniej niż 1% wpłaci 10 zł na zbiórkę i niemożliwe, staje się możliwe 🦚 To nie jest magiczne myślenie, to są fakty 🧾 w jedną noc zebrano ponad połowę wymaganej kwoty ‼️🍾 PONAD 1 mln zł w kilkanaście godzin‼️ I wiecie co … w Orzeszu mieszka ponad 20 tys. osób… WIECIE CO ROBIĆ💚 Dla Lenki 💚

Zbiórka dla Lenki wczoraj eksplodowała.
W nocy przekroczyliście milion.
Postanowiłem zaprosić Was do tej podróży pokazując niesamowicie pogodną i uśmiechniętą dziewczynkę.
Jednak dzieciństwo i beztroska malutkiej Lenki zostało brutalnie przerwane, to chyba najsmutniejszy paradoks, że Lenka i jej rodzice „poznali wroga” gdy zdziwiło ich nietypowe zachowanie dziewczynki, która nie była w stanie utrzymać w ręce malutkiego prezentu.

Patrzę na zamyśloną i zdezorientowaną Lenkę, która czeka na kolejne niezrozumiałe badanie i jedyne co chcę jej powiedzieć:
Ja też tego Lenko nie rozumiem, ale nie zostawimy Cię.

Dziś, jest tak ważne jak wczoraj.
By się udało ten post musi mieć tysiące udostępnień. Proszę o wielką mobilizacje, nie mamy czasu.

Ja to tu tylko zostawię.
https://zrzutka.pl/3a58f2

Kochani, dzieją się cuda na Naszych oczach ♥️♥️♥️
18/01/2026

Kochani, dzieją się cuda na Naszych oczach ♥️♥️♥️

Zanim powstał ten tekst, przyglądałem się zdjęciu 3 letniej Lenki kilkanaście minut.
Jakby chciała powiedzieć: „czemu jesteś smutny? Uśmiechnij się, chodźmy się bawić!”

Odpowiedziałbym jej wtedy: „Jestem smutny Lenko z powodów, których nie mogę Ci powiedzieć, to sprawy dorosłych, ale masz rację, chodźmy się bawić.”
Musiałbym ją okłamać, bo śmiertelny glejak w samym środku mózgu tej małej dziewczynki to, coś, co nigdy nie powinno spotkać żadnego dziecka.

Lenka nie ma naprawdę czasu, nie ma miesiąca, tygodni, ma dni. W grudniu lekarze w Polsce poprosili rodziców by pożegnali się z córką i „przytulajcie ją jak najwięcej” - wszystkie metody leczenia w kraju wyczerpały się, a rodzina została pozostawiona z brutalną diagnozą.
Ostatnia szansą dla dziewczynki jest kosztowna terapia i leczenie w USA lub Izraelu - rodzice Lenki pochodzą z malutkiego Orzesza.
Są zwykłymi ludźmi jak My, zawsze mili, normalni, uśmiechnięci, jednak ostatnie tygodnie zabrały im uśmiech, glejak chcę zabrać ich serduszko.
Mama Lenki cierpi na stwardnienie rozsiane, ale walczy jak może o córkę, walczą też okoliczne miasta i mieszkańcy - pieką ciasta, wystawiają na licytację wszystko co mają.
Zrobili co mogli, potrzeba niestety 2,4 mln zł.

Obiecałem sobie dziś, że być może będzie to mój ostatni post na dłuższy czas, ale chcę go oddać tej przepięknej, malutkiej dziewczynce, która powinna mieć całe życie przed sobą.
Ona dziś potrzebuje nas wszystkich, jak nikt inny.

Zróbmy to ostatni raz.
Całość zebranych środków w trybie natychmiastowym zostanie przekazana na wylot i leczenie Lenki.

Wiecie co robić, tylko tysiące udostępnień może sprawić, że licznik oszaleje. To moja ostatnia prośba: udostępnijcie ten post.
Zdaje sobie sprawę, że nie zbierzemy całości, ale…

Ja to tu tylko (ostatni raz) zostawię.
Lenko, trzymaj się, idziemy.

https://zrzutka.pl/3a58f2

✨ Tak, to już ostatni dzień z Haltysztela w tym roku! ✨Wpadajcie nacieszyć się naszymi lodami, burgerami, kawami i innym...
17/08/2025

✨ Tak, to już ostatni dzień z Haltysztela w tym roku! ✨
Wpadajcie nacieszyć się naszymi lodami, burgerami, kawami i innymi pysznościami 🍦🍔☕
👉 Czekamy na Was do ostatniej gałki albo maksymalnie do 20:00!
👉 A dziś obowiązują wszystkie nasze promocje:
🍦 2 gałki lodów za 7 zł
🍺 Zimne piwo 0% za 1 zł do zestawu Burger + frytki lub za 4 zł bez zestawu
🌸 Rurka z bitą śmietaną za 3 zł lub gratis do każdej kawki ☕
Do zobaczenia – zróbmy razem pyszne zakończenie sezonu!

✨ Przed nami ostatnie dwa dni z Haltysztelą! ✨Jesteśmy z Wami do ostatniej gałki i do ostatniego burgera! 🍔🍦💛🔥 Wciąż trw...
16/08/2025

✨ Przed nami ostatnie dwa dni z Haltysztelą! ✨
Jesteśmy z Wami do ostatniej gałki i do ostatniego burgera! 🍔🍦💛
🔥 Wciąż trwają nasze super promocje:
👉 Zestaw Burger + frytki + zimne piwo 0% tylko +1 zł 🍔🍟🍺
👉 2 gałki lodów naturalnych za 7 zł 🍦
👉 Piwko bezalkoholowe 0% za 4 zł 🍻
👉 Do każdej kawki – rurka z bitą śmietaną gratis ☕🥰
Dzisiejsze smaki w naszej witrynie:
🍨 Śmietanka retro
🍨 Słony karmel
🍨 Czarne złoto
🍨 Malinowe
🍨 Makowe
🍨 Sorbet cytryna z bazylią
🍨 Mascarpone z jagodą
Wpadajcie do nas na Św. Wawrzyńca 20 – jesteśmy dla Was do 20:00! 🚀
Niech te dwa dni będą najsmaczniejszym pożegnaniem lata! 💛

🌞 Kochani!Dzisiaj działamy dla Was od 12:00 do 20:00! 🍔🍟🍦W menu:👉 pyszne lody, aromatyczne kawy, gęste shake’i,👉 orzeźwi...
15/08/2025

🌞 Kochani!
Dzisiaj działamy dla Was od 12:00 do 20:00! 🍔🍟🍦
W menu:
👉 pyszne lody, aromatyczne kawy, gęste shake’i,
👉 orzeźwiające lemoniady, soczyste burgery, chrupiące frytki
…i mnóstwo innych smakołyków! 😋
🗓️ Będziemy z Wami do niedzieli,
albo do wyczerpania wszystkich zapasów – co nastąpi szybciej? 😉
🍨 A w naszej lodowej witrynie królują Wasze ukochane smaki:
– tradycyjna śmietanka,
– czekolada belgijska,
– orzeźwiająca bazylia z cytryną,
– kokos,
– jogurt z czerwoną porzeczką,
– tort truskawkowy,
– orzech nerkowiec,
– delikatna lawenda.
💫 A już w kolejce czekają:
lody makowe, włoski krem z kajmakiem,
czarne złoto, chałwa, słony karmel i inne lodowe cuda! 🥰
Wpadajcie – będzie pysznie i wakacyjnie!

🥳 Ostatni weekend z Haltysztelą! 🥳To już ostatni długi weekend w tym sezonie – zamykamy się 18 sierpnia, więc wpadajcie,...
14/08/2025

🥳 Ostatni weekend z Haltysztelą! 🥳
To już ostatni długi weekend w tym sezonie – zamykamy się 18 sierpnia, więc wpadajcie, żeby pożegnać lato w najlepszym smaku! 🌞🍔🍦
Od dzisiaj do niedzieli serwujemy wszystkie największe hity, które pokochaliście przez ostatnie miesiące:
🍔 soczyste, kraftowe burgery
🥯 chrupiące bajgle na słono
🥗 wege zestawy pełne smaku
🍦 przepyszne lody z polewami i posypkami
🍹 orzeźwiające lemoniady
🥤 kremowe shake’i
☕ aromatyczne kawki
✨ Promocje, które trwają!
➡️ Do każdego zestawu Burger/Bajgiel + frytki/krążki cebulowe/serki → zimne piwko 0% za 1 zł 🍺
➡️ Do każdej kawy → rurka z bitą śmietaną GRATIS 🥰
Przyjdźcie, spróbujcie, pośmiejcie się z nami i zapamiętajcie te smaki, żeby łatwiej było przetrwać do kolejnego sezonu! 💛
📍 Haltysztela – tylko do niedzieli!

📢 Rozpoczynamy ostatni tydzień działania Haltyszteli! 🎉Chcemy zakończyć ten sezon z przytupem i uraczyć Was najlepszymi ...
11/08/2025

📢 Rozpoczynamy ostatni tydzień działania Haltyszteli! 🎉
Chcemy zakończyć ten sezon z przytupem i uraczyć Was najlepszymi smakami tego lata 🍦☀️
❓ Pytanie do Was:
‼️Jaki smak lodów naturalnych koniecznie powinien pojawić się w naszej witrynie w tym tygodniu? 😍‼️
Piszcie w komentarzach – może spełnimy Wasze lodowe marzenia!

📅 Godziny otwarcia w tym tygodniu:
🍦 LODY → wtorek – niedziela | 12:00 – 20:00
🍔 BURGERY → czwartek – niedziela | 12:00 – 20:00
🚪 Poniedziałek – nieczynne

Wpadajcie, bo to już ostatnia szansa, by poczuć klimat Haltyszteli w tym sezonie! 💛

Adres

Świętego Wawrzyńca 20
Orzesze
43-180

Godziny Otwarcia

Wtorek 12:00 - 19:00
Środa 12:00 - 19:00
Czwartek 12:00 - 19:00
Piątek 12:00 - 19:00
Sobota 12:00 - 19:00
Niedziela 12:00 - 19:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Haltysztela na Wawrzyńca umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Haltysztela na Wawrzyńca:

Udostępnij