Łyżka Szczęścia

Łyżka Szczęścia On - Szef Kuchni 🧑‍🍳
Ona - Specjalista ds. Sprzedaży 💕

Szybko, zdrowo, smacznie ...
Pasja, hobby, styl życia...

Dzisiaj wjechały cynamonki 😍Trochę w innej formie, nie na blaszce a w foremce. Miały być z lukrem ale nie doczekały ... ...
18/10/2025

Dzisiaj wjechały cynamonki 😍
Trochę w innej formie, nie na blaszce a w foremce. Miały być z lukrem ale nie doczekały ... Cukier puder na szybko 😉
W sam raz do sobotniej, popołudniowej kawy ☕

Szef Kuchni poleca 🧑‍🍳Takie coś, z takim czymś, bez takiego czegoś ... 🤪
30/09/2025

Szef Kuchni poleca 🧑‍🍳

Takie coś, z takim czymś, bez takiego czegoś ... 🤪

Sezon na jesienne wypieki rozpoczęty 🍂Jogurtowy placek ze śliwkami 🥧☕Uwielbiam 😘 Palce lizać 🤤
23/09/2025

Sezon na jesienne wypieki rozpoczęty 🍂
Jogurtowy placek ze śliwkami 🥧☕

Uwielbiam 😘 Palce lizać 🤤

Dym, trzaskające drewno i zapach ogniska, unoszący się w powietrzu…🥩🍗🍽️🔥Nie potrzeba wiele – tylko dobrego towarzystwa i...
07/08/2025

Dym, trzaskające drewno i zapach ogniska, unoszący się w powietrzu…🥩🍗🍽️🔥
Nie potrzeba wiele – tylko dobrego towarzystwa i prostych smaków, które przywracają wspomnienia dzieciństwa w sercu małej wsi.
To nasza kolacja. Smaczna i klimatyczna. 🤩

Domowa pizza z kurkami – czyli nasze niedzielne pyszności 🤤Puszyste ciasto drożdżowe, mozzarella i aromatyczne kurki pro...
03/08/2025

Domowa pizza z kurkami – czyli nasze niedzielne pyszności 🤤
Puszyste ciasto drożdżowe, mozzarella i aromatyczne kurki prosto z lasu – czy może być coś lepszego?
Zamiast klasycznego sosu pomidorowego – lekki sos śmietanowy, cebulka i rukola.
Prosto, sezonowo i totalnie uzależniająco 😉

🎉Dzień Dziecka – dzień, w którym wszystko może być słodsze! 🍓🍦Są takie chwile, które smakują jak szczęście…Jak beza z bi...
01/06/2025

🎉Dzień Dziecka – dzień, w którym wszystko może być słodsze! 🍓🍦

Są takie chwile, które smakują jak szczęście…
Jak beza z bitą śmietaną i świeżymi owocami.
Jak truskawkowy sorbet w małych dłoniach.
Jak uśmiech, który pojawia się po pierwszym kęsie. 💕

Dziś celebrujemy dziecięcą radość – pełną kolorów, prostoty i miłości zamkniętej w smaku.

Życzymy Wam mnóstwa smakowitych wspomnień, łapanych chwil i dziecięcego zachwytu – nie tylko od święta! 🎈

Dziś ważny dzień ...Dzień kobiet, które mają w sobie nieskończone pokłady czułości, siły i troski - nasze Mamy 🩷Podarujc...
26/05/2025

Dziś ważny dzień ...
Dzień kobiet, które mają w sobie nieskończone pokłady czułości, siły i troski - nasze Mamy 🩷

Podarujcie im dziś coś z serca
- może własnoręcznie zrobiony deser, kubek herbaty lub kilka chwil razem?
Bo szczęście to właśnie te małe momenty 🌷

Wszystkim Mamom - dziękujemy i życzymy pięknego dnia 💝


To nie jest takie zwykłe ciasto 🍰 ...To ciasto wdzięczności 🌷Zrobione w podziękowaniu 😘 ...Dla kogoś, kto rzucił ostatni...
21/05/2025

To nie jest takie zwykłe ciasto 🍰 ...
To ciasto wdzięczności 🌷

Zrobione w podziękowaniu 😘 ...
Dla kogoś, kto rzucił ostatnio pod nosem
"ale zjadłbym ciasto " 😉
Dla kogoś, kto przy mnie jest, kto wspiera, słucha, uśmiecha się i przytula wtedy, gdy najbardziej tego potrzebuję 🩷
Tu każdy składnik ma znaczenie, jak słodycz jabłek, lekka cierpkość żurawiny, głęboka nuta powideł.
Wszystko razem - jak życie: czasem słodkie, czasem kwaskowe, ale piękne, gdy dzielimy je razem 🤗
Dziękuję, że jesteś 🩷

Ciasto kruche/jabłka/gruszki/żurawina/powidła śliwkowe



Maj nam się trochę zagubił – zamiast słońca mamy wiatr i deszcz.🌪️☔☁️Ale to nic.😉W naszej kuchni jest całkiem ciepło, pa...
18/05/2025

Maj nam się trochę zagubił – zamiast słońca mamy wiatr i deszcz.🌪️☔☁️
Ale to nic.😉
W naszej kuchni jest całkiem ciepło, pachnie pieczarkami, szparagami i świeżym chlebem.🍞
Na talerzu grzanka z jajecznicą, zielonymi szparagami, pieczarkami...
Na wierzchu awokado, pomidorki koktajlowe, czerwona cebulka i odrobina oliwy. 🥑☀️🍅🥚

To takie śniadanie, które robi się powoli.
Z miłością.💕
Dla kogoś. Albo z kimś.
Z kubkiem kawy ...☕

Nie trzeba słońca, kiedy jest nam ciepło od środka. 🌿

Dziś w naszej kuchni unosi się zapach domowego ciasta drożdżowego, a małe rączki dzielnie pomagały przy formowaniu bułec...
11/05/2025

Dziś w naszej kuchni unosi się zapach domowego ciasta drożdżowego, a małe rączki dzielnie pomagały przy formowaniu bułeczek.☀️🩷
Tym razem postawiliśmy na letnie smaki: truskawki i brzoskwinie, do tego obowiązkowa kruszonka na wierzchu — bo bez niej to nie to samo.
🍓🍑

Takie chwile to prawdziwa łyżka szczęścia — wspólna zabawa, śmiech i smak jeszcze ciepłych drożdżówek.

A Wy? Z czym najchętniej zajadacie domowe drożdżówki? Klasyka z serem, makiem, a może też eksperymentujecie i macie swoje ulubione smaki?

Dajcie znać w komentarzach!

Adres

Szczecin

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Łyżka Szczęścia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij