19/02/2026
Нааай-после слънчице навън и няма вятър 🥰
Всъщност не съм пускала нищо от началото на новата година, ама на 19-ти февруари да ви правя пожелания, някак не върви 😄
Алгоритъмът на Фейсбук ме е закарал някъде в девета глуха, защото съм много "активна", но все пак ви показвам малко пъстри мартенички, ако си харесате нещо ми пишете ☺
А скоро мисля да напиша един много интересен пост, свързан с отсъствието ми тук.
Опаковам детето и мен (не пратки) и излизаме да се порадваме на слънцето.
Хубав дееен 🌷