28/12/2018
Честита Коледа!
Мили, прятели,
както вече сте забелязали “Мястото” не работи от известно време. Моля да ме извините за това. Имам здравословно неразположение, което е отговорно за моето отсъствие. Надявам се в най-скоро време събитията да се развият добре и да се видим! Пожелавам на всички много здраве! Много щастие! Много късмет! Бъдете облръжени от добри и достойни хора, радвайте се повече! Сърдечно ви пожелавам весела Нова Година!
Алиса