10/01/2026
Нова година, ново начало, на ново място. ...😍
Мили приятели, почти се преместих и понеже тази стена я правихме заедно и знам, че на всички ще ни липсва, издействах позволение да направим такава и на новото място. Ще сваля рамките и се надявам отново заедно да си направим това забавление. Ще обявя датата достатъчно рано, за да могат тези, които искат да участват да го предвидят. Предния път беше много приятно и забавно, а и тези, които нямаха опит видяха и научиха как се прави.
Първата вероятна дата е средата на Март ако времето е благосклонно с t° над 17°. Ако не е ще мисля друга, имам няколко предвид.
Така че.... очаквайте дата, а аз ще очаквам вас! 😘