15/06/2026
Ma egy kis bakit követtem el.
Az elmúlt időszakban rengeteg megrendelés érkezett, amiért nagyon hálás vagyok. A nagy hajtásban azonban két lámpát összecseréltem, így rossz címre kerültek.
Természetesen nagyon kellemetlenül éreztem magam, amikor szóltak a hibáról. Szerencsére a két megrendelő hihetetlen kedvességgel és megértéssel fogadta a helyzetet. Ráadásul ismerik egymást, így megbeszélték, hogy holnap kicserélik a lámpákat.
Ezúton is szeretném megköszönni nekik a türelmüket, a rugalmasságukat és a kedves hozzáállásukat. ❤️
Néha hibázunk, mert emberek vagyunk. Ilyenkor különösen jó érzés megtapasztalni, hogy még mindig vannak ilyen segítőkész és megértő emberek.
Köszönöm, hogy vagytok! 🥰