28/05/2026
To mám za to, že si z něj utahuju 😅😅
Mimochodem, fakt to funguje, jen je potřeba pořádná rána. My to kdysi dělali podobně, ale více jemnějšími údery 😃 To jistota nebyla.
Nicméně je důležité zmínit, že už takové víčko znovu k zavaření nejde použít..