16/06/2026
A Kóbor Betyárok ezúton is szeretnék megköszönni a vörösváriaknak a szívélyes fogadtatást és a szeret***eljes vendéglátást a hétvégi rendezvényen!
Reméljük, hogy mindenki jól érezte magát, és együtt tölthettünk egy vidám, élményekben gazdag napot. Külön öröm számunkra, hogy a gyűjtés ismét sikeresen zárult, és egy szép összeget adhattunk át készpénzben a Pilisvölgy Otthon számára.
Köszönjük az otthon dolgozóinak aktív részvételét, segítségét és támogatását, valamint nagy szeret***el üdvözöljük azokat a lakókat is, akik velünk tartottak ezen a különleges napon. Jelenlétük még emlékezetesebbé t***e az eseményt.
A közös élményekből és a jó szándékból merítve már készülünk a következő találkozásra: legközelebb Bogácson, a családi napunkon találkozunk július 4-én!
Addig is:
Legyünk jók, tegyünk jót!