09/06/2022
Kedves Vásárlóink, Barátaink, Ismerőseink és oldalunk kedvelői ! 🥰Ezúton szeretnénk értesíteni mindenkit, hogy Nagyvárad téri Virágüzletünk 2022. május 31-vel végleg bezár ! 😔🌺Köszönjük hűséges vásárlóinknak, hogy munkánkat megbecsüléssel, elismeréssel és szeretettel viszonozták ! Minden jót és jó egészséget kívánunk szeretettel !🌹❤️ Edina és Erzsike.