26/03/2026
Sziasztok! Az elmúlt fél évben nem igazán volt aktív az oldalam, mint többen is tudjátok, szüneteltettem a céget szeptembertől. Sokan kerestetek ezen időszak alatt is, szerettetek volna rendelni. Azonban hétvégén nagyon sok folyamatosan felmerülő külső tényező hatása miatt úgy döntöttem, végleg megszüntetem a vállalkozást (egy külön posztot is megérdemelne, hogy milyen tortúra egy vállalkozás szüneteltetése is, nem csak a működtetése 😁). Köszönöm az elmúlt 7 évet, a sok megrendelést, elismerő szavakat mindenkinek🥰
U.i.: ugyanitt polisztirol vágógép eladó 🙈😊