10/06/2026
Lement a tábor, szuper volt hála a szervezésért N-dizájn Noéminek, a sok segítségért, részvételért, remek társaságért, rengeteg nevetésért a többieknek.🤍
Harsonák és fanfárok. 🥳
4.012.000 Ft-ot
gyűjtöttünk. 🥳
Amikor évekkel ezelőtt megszületett bennem a vágy egy kézműves táborra, pont ilyet képzeltem. Sok-sok mosoly, nevetés, egymás felemelése, támogatása, rengeteg boldog és önfeledt pillanat, szebbnél szebb kézműves technikák kipróbálása közben.
Aztán, mikor három éve egyszercsak bevillant, hogy nem csak, hogy tényleg megvalósítom végre, hanem jótékony szolgálatba állítom, még mélyebb értelmet és küldetést nyert.
Hiszem, hogy nincs annál fontosabb, mint hogy őszinte szívvel tudjunk adni és segíteni. Mindenki azt, amije van, amiben jó, amit szívesen felajánl a közösbe. És azt is hiszem, hogy mindig visszakapjuk a jót, amikor épp szükségünk van rá.
Hálás vagyok mindenkinek, aki bármit hozzátett ehhez a számonra szívszerelem kezdeményezéshez, ami szerintem túlmutat a közösségi adománygyűjtés intézményén.
Úgy érzem, az adományon túl is mindannyian, akik részt vettünk benne, nyertünk vele. Csodás élményeket, különleges pillanatokat, értékes találkozásokat, fontos felismeréseket, az összetartozás élményét.
Amikor a fejembe fészkelte magát ez az ötlet évekkel ezelőtt, azt gondoltam én is mindent kipróbálok majd a kézműves foglalkozásokon. Azóta bebizonyosodott, hogy ez nem igazán megy, mégsem bánom egy percig sem, bár idén azért készítettem egy kerámia madárkát, belekezdtem Szegedi Kati alkotónapjába és egy papírmasé szobrot is készítettem. De a legnagyobb töltődés számomra az az öröm, amit a táborozók arcán láttam, a nevetésük, a szavaik, az örömük. Ez a sok boldogság, amit a tábor generált, rendkívül sokat jelent számomra és bőven kárpótol mindenért.
Sokan jöttek félve, hogy nem ismernek senkit. Hogy vajon elfogadja-e őket a kis közösség. Hogy milyen lesz. De bizalmat szavaztak nekem és ez hatalmas dolog és felelősség. Olyan felelősség, amit azért mertem vállalni, mert tudtam biztosan, hogy biztonságban lesznek köztünk.