Reny Pokoli konyha édes bugyorban

Reny Pokoli konyha édes bugyorban Édesanyaként bemutatom az anyák pokoli konyháját édes bugyorban
(1)

Drága gyermek olyan büszke vagyok rá 🤌 milyen boldogan jár iskolába ezt is megértem 🤌🤣🤣🤣    rajongók
19/06/2026

Drága gyermek olyan büszke vagyok rá 🤌 milyen boldogan jár iskolába ezt is megértem 🤌🤣🤣🤣

rajongók

19/06/2026

Meggyes egytálas
320g liszt
4 tojás
120g cukor
1 sütőpor
320g tejföl
125ml olaj

rajongók

18/06/2026

Túró Rudi
4 tojás
4k cukor
3.5k liszt
0.5k kakaó
0.5cs sütőpor

500g zsírszegény túró
250ml habtejszín
3k porcukor
1k zselatin fix
Vanília
Citrom héj v lé
130g csoki
40g vaj
50g habtejszín
rajongók a

18/06/2026

Túró Rudi ❤️

Te kóstoltad már őket? Ha igen neked melyik a kedvenced írd meg kommentben ❤️

17/06/2026

rajongók
Mit gondolsz a hozzátáplálásról túl van mostanában hype-olva ez a mindentől óvjuk a gyermeket ?

Sziasztok, Reny vagyok, a Pokoli Konyha lelke és (néha kissé kattant) motorja 🩷Na, a ficebuk szerint mutatkozzak be az ú...
17/06/2026

Sziasztok, Reny vagyok, a Pokoli Konyha lelke és (néha kissé kattant) motorja 🩷

Na, a ficebuk szerint mutatkozzak be az újaknak… jó, hát itt vagyok 😄

Öt gyereket nevelek. Igen, öt. Nem, nem vagyok teljesen ép. Bár ennyi gyerek után szerintem ez már inkább elvárás, mint probléma. 🤣

A sütés nálam az a pont, amikor már mindenki húzza az agyam, a gyerekek egyszerre ordítanak, valaki mindig éhes, és érzem, hogy na most mindjárt felrobbanok… aztán inkább fogom magam és nekiállok valamit összedobni 🤭 Keverek, kavarok, néha káromkodok egy sort, aztán a végén lesz belőle valami ehető — én meg addigra kicsit visszatalálok magamhoz. Vagy legalább ahhoz a verziómhoz, aki még nem akar világgá menni. 😜

Az oldalt pár éve indítottam, mert szeretem átadni, amit tudok, meg mert jó látni, hogy nem csak én bénázok néha 🤣 Aztán szépen itt ragadtunk egymásnál… és már több mint 30.000-en vagyunk 🩷 Ez már rég nem csak egy oldal, hanem egy jó kis virtuális család 🥰

Nálam nincs finomkodás. Vannak szülői kiakadások, fura logikák, meg napi szintű agyfasz — és igen, ezeket ki is mondom. Ettől pár embernél leveri a biztosítékot, de hát arra való, hogy néha leverődjön. 🤷‍♀️

Megosztó vagyok, tudom. Karakán is. És igen, leszarom, ki mit gondol rólam. 33 éve együtt élek magammal, már megszoktuk egymást 🤭 Néha összeveszünk, de szerencsére egyikünk sem tud elköltözni. 😜

Sokan nagyképűnek titulálnak, de ők fogalomzavarban szenvednek 😜 Szimplán magabiztos vagyok, a kettő között meg hatalmas a különbség.

Szóval ha ide tévedtél: maradj. Süss velem, röhögj velünk, éld túl a napi családi agyfaszt egy kicsit könnyebben 😄

És egy dolgot garantálok: itt nem fogod magad szar anyának érezni 🩷

Na, gyere, férsz 😘


rajongók

16/06/2026

Joghurt torta
400g joghurt
200g tejföl
1cs express zselatin
Eper banán málna...
10/15 keksz

rajongók

16/06/2026

Mikor a gyerek már előre tudja ebből bizony nuggets lesz 🤣🤣🤣🤣
rajongók

Cím

Raab
IV361LA

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Reny Pokoli konyha édes bugyorban új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Reny Pokoli konyha édes bugyorban számára:

Megosztás