25/03/2026
Nem tűntünk el csak család lettünk, picit változnak a dolgok, a webshop még dübörög, illetve jönnek új minták, nem csak fára kedvenc témáinkba. A ledlámpa ott kezdődött hogy szülinapra meglepett kedvesem egy Arc Raiderses ledlámpával. Nézegettem és végül elkezdtem rajzolni, hogy majd lesz belőle valami. Hát végül eljött a nap hogy lett is. Ezeket már viszem Geek Majálisra is, illetve itt dm ben tudtok rendelni egyenlőre.
Köszönöm ha megosztod, vagy dobsz egy taktikai kommentet.
(Ja még le kell pucolni őket rendesen)