05/09/2024
Elkezdődött a tanév. A konyhán is nagyon igyekszünk, hogy finom, tápláló ételeket kapjanak a gyerekek. Hálás vagyok a kis csapatomért. 🙏A mai ebéd nagyon finom zöldségleves volt, isteni kelkáposzta főzelék, jó kis sertéspörkölttel. A vacsora pedig ez a szépséges gyros. A sajátos nevelési igényű gyerekekkel nehéz elfogadtatni egyes ételeket. Ezért a salátát nem keverjük össze, így könnyebben ki tudják választani, ami ízlik nekik. 🥰