31/01/2026
Sziasztok ❗
A NapVirág -ban történő változásról szeretnék néhány szóban írni !
Néhány napja elküldtem a bérleti szerződés felmondására vonatkozó papírokat így
febr.28-án megszűnik a bérleti szerződésem .
Nem szeretnék indokolni és a miértekre" válaszolni sem.
Nyitvatartást nem tervezek februárra, -néhány kiárúsítós nap lesz -,erről majd írok később ,illetve tudtok rendelni bármit"csak előzetesen egyeztessünk.
Köszönöm hogy az elmúlt hónapokban megtiszteltetek bizalmatokkal , köszi a sok boldog pillanatot,a régi és új ismerettsegeket.
Rendelést leadni /egyeztetni továbbra is telefonon tudtok.
🩷
🌼🌼🌼🌼
"Január utolsó napja sokszor hozza el azt a bizonyos lökést.
Egy halk döntést, egy apró mozdulatot, egy „most már elég volt”-érzést hozott a tél.
Ez a nap mintha azt mondaná: eddig bírtad csendben, most már ideje elindulni.
Nem tökéletesen, nem készen, csak őszintén.
Január kifárasztott, lelassított, szembesített,
és pont ezért van ereje az utolsó napjának: mert már nem akarok csak túlélni -meg és átélni szeretnék minden pillanatot .
Most végre magunkra" figyelek, és nemet mondok arra, ami lehúz!
S hogy kimondom, amit eddig nyeltem -vagy hogy elhiszem nem kell így maradnia.
Január utolsó napja nem ígér csodát, de irányt mutat ....
Ez pont elég ahhoz, hogy elinduljon bennem valami ."
Találkozunk még , vigyázzatok magatokra .