17/06/2026
Wczoraj zakończyliśmy wspólną przygodę ceramiczną z grupą Ostrołęckich dzieci. Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Do zobaczenia po wakacjach!
Zespół Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce