Aneta Paszek - murale, malowanie na ścianie

Aneta Paszek - murale, malowanie na ścianie Zwykłe ściany zamieniam w obrazy. Robię rzeczy piękne. Taki jest plan. Odnajduję piękno powierzchni ścian i wydobywam je, nadając im nowe życie.

Sprawiam, że wnętrza restauracji, kawiarń, miejsc pracy, klatek schodowych, dowolnej ściany zewnętrznej (!) stają się wyjątkowe.. Jeśli poszukujesz niecodziennego podejścia do wnętrza Twojej firmy czy Twojego domu, znajdziemy wspólny język. Każda przestrzeń zasługuje na nieco artyzmu, niezależnie od tego czy mówimy o korporacji, naszym prywatnym pokoju czy ścianie zewnętrznej budynku. Każdą realiz

ację traktuję jak osobne wyzwanie i dzieło sztuki. Dlatego przed przystąpieniem do pracy konsultację się i rozmawiam z moimi klientami, aby wiedzieć, że wychodzę naprzeciw ich potrzebom/oczekiwaniom. W pracy korzystam ze sprawdzonych, trwałych farb, odpornych na wilgoć, brud czy ścieranie. W zależności od rozmiaru powierzonego mi projektu, daną realizację wykonuję od kilku dni do kilku tygodni – zawsze z należytą uwagą i kreatywnością. Kiedy porozmawiamy o Twoim projekcie, możemy stworzyć rzeczy piękne! Zapraszam więc do kontaktu.

namalowałam;mieszkanie prywatne, sufit, 5x3,4m
12/03/2026

namalowałam;
mieszkanie prywatne, sufit, 5x3,4m

realizacja w mieszkaniu prywatnym, Żory 2025 ;-)
22/01/2026

realizacja w mieszkaniu prywatnym, Żory 2025 ;-)

ZPAP - nowośCiii,wystawa otwarta (do 30go stycznia ;-) ) Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną w tym dniu.Dziękuję Izie...
19/01/2026

ZPAP - nowośCiii,
wystawa otwarta (do 30go stycznia ;-) )
Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną w tym dniu.

Dziękuję Izie za piękną aranżację całości.
Dziękuję Mirkowi i Krystynie za organizację.
Dziękuję moim nowym koleżankom i kolegom, z którymi tworzymy wystawę: Radosław Jucewicz, Izabela Ewa Ołdak, Grażyna Paruch, Hanna Ruzhynska, Ola Sobolewska-Wrzosek, Karolina Hajok, Sylwia Rakowska

ZAPROSZENIENiniejszym zapraszam wszem i wobec na wernisaż wystawy, który odbędzie się jutro, czyli w piątek, 9 stycznia,...
08/01/2026

ZAPROSZENIE
Niniejszym zapraszam wszem i wobec na wernisaż wystawy, który odbędzie się jutro, czyli w piątek, 9 stycznia, godz. 19:00
Miejsce: Galeria Sztuki PPP Związku Polskich Artystów Plastyków, Rynek 27, Bielsko-Biała.
Wystawa jest nowym otwarciem dla artystów, którzy w minionym roku dołączyli do grona Związku Polskich Artystów Plastyków. Postanowiłam tym razem być wśród nich 🙂

Artyści uczestniczący w wystawie:
Damian Daszkiewicz, Hanna Grzonka-Karwacka, Radosław Jucewicz, Artur Oleksy, Izabela Ewa Ołdak, Grażyna Paruch, Hanna Ruzhynska, Ola Sobolewska-Wrzosek, Karolina Hajok, Aneta Paszek, Sylwia Rakowska
Kuratorka wystawy: Izabela Ewa Ołdak
Wernisaż: piątek, 9 stycznia, godz. 19:00
Miejsce: Galeria Sztuki PPP Związku Polskich Artystów Plastyków, Rynek 27, Bielsko-Biała

ZAPROSZENIENiniejszym zapraszam wszem i wobec na wernisaż wystawy, który odbędzie się w najbliższy piątek, 9 stycznia, g...
05/01/2026

ZAPROSZENIE

Niniejszym zapraszam wszem i wobec na wernisaż wystawy, który odbędzie się w najbliższy piątek, 9 stycznia, godz. 19:00
Miejsce: Galeria Sztuki PPP Związku Polskich Artystów Plastyków, Rynek 27, Bielsko-Biała.
Wystawa jest nowym otwarciem dla artystów, którzy w minionym roku dołączyli do grona Związku Polskich Artystów Plastyków. Postanowiłam tym razem być wśród nich :-)

"Sztuka otwiera na inne sposoby postrzegania świata. Obcowanie z nią może być doświadczeniem kontemplacyjnym, natomiast wernisaż stwarza przestrzeń do spotkania, rozmowy i pogłębionego dialogu wokół prezentowanych dzieł."
~ kuratorka wystawy Izabela Ewa Ołdak

Artyści uczestniczący w wystawie:
Damian Daszkiewicz, Hanna Grzonka-Karwacka, Radosław Jucewicz, Artur Oleksy, Izabela Ewa Ołdak, Grażyna Paruch, Hanna Ruzhynska, Ola Sobolewska-Wrzosek, Karolina Hajok, Aneta Paszek, Sylwia Rakowska
Kuratorka wystawy: Izabela Ewa Ołdak
Wernisaż: piątek, 9 stycznia, godz. 19:00
Miejsce: Galeria Sztuki PPP Związku Polskich Artystów Plastyków, Rynek 27, Bielsko-Biała

Otwarcie, otwarcie i już po. Niniejszym mural na nowiutkiej, pięknej elewacji budynku Książnicy Beskidzkiej jest już ofi...
04/09/2025

Otwarcie, otwarcie i już po.
Niniejszym mural na nowiutkiej, pięknej elewacji budynku Książnicy Beskidzkiej jest już oficjalnie odsłonięty.

Realizacja przedstawia polskich noblistów z dziedziny literatury - Henryka Sienkiewicza, Władysława Reymonta, Czesława Milosza, Wisławę Szymborską, Olgę Tokarczuk. Dopełnieniem projektu są przełomowe wynalazki, osiągnięcia, symbole adekwatne do epoki, w której literaci tworzyli. I tak w części historycznej jest to maszyna parowa, sowa; a w części współczesnej - satelita, gwiazdozbiór wodnika (odniesienie do koncepcji ery wodnika) a także kryształowa piramida (tu jako symbol mocnego postawienia na ziemi).

Zapraszam, do zobaczenia na żywo (Książnica Beskidzka, Bielsko-Biała) a chętnych do podzielenia się wrażeniami.

Serdeczne podziękowanie dla pani dyrektor Katarzyny Ruchały Książnica Beskidzka za zielone światło dla tego projektu, dla firmy -Bud, za zaproszenie do tej realizacji, dla Osmyczan, za nieocenioną pomoc w pracy.

Niniejszym wszem i wobec, do wiadomości zainteresowanych:W piątek będzie otwarcie mojego muralu. Właściwie to cała nowa ...
28/08/2025

Niniejszym wszem i wobec, do wiadomości zainteresowanych:
W piątek będzie otwarcie mojego muralu. Właściwie to cała nowa odsłona Książnicy Beskidzkiej, której mój mural stał się częścią.
Jeśli ktoś ma czas, ochotę, zapraszam serdecznie.
Piątek, godz. 14.00, Książnica Beskidzka, Bielsko-Biała.
Do zobaczenia. 🙂
ps. w zdjęciach - fotonamiastki z pracy. Całość do zobaczenia na miejscu 😉

w pracy pomagał mi Osmyczan. Dziękuję Patryk. 😏

WOŚPhttps://allegro.pl/oferta/sofa-recznie-malowana-obraz-17012626178miło mi napisać tu, że zestaw sofa + panel na ścian...
27/01/2025

WOŚP

https://allegro.pl/oferta/sofa-recznie-malowana-obraz-17012626178

miło mi napisać tu, że zestaw sofa + panel na ścianę, który malowałam na targach dla firmy mo.blo i Fabb osiągnął wczoraj cenę na licytacji ponad 9 000zł. Aukcja trwa do 5go lutego, więc to jeszcze nie musi być ostatnie słowo. :-)

Cieszę się bardzo, pozdrawiam serdecznie i pięknie dziękuję wszystkim, którzy w taki czy inny sposób przyłączyli się w tym roku do wspólnego grania.

:-) :-)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!https://allegro.pl/oferta/sofa-recznie-malowana-obraz-17012626178Niniejszym mam pr...
19/12/2024

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://allegro.pl/oferta/sofa-recznie-malowana-obraz-17012626178
Niniejszym mam przyjemność poinformować, że malowany przeze mnie zestaw sofa i panel na ścianę (wykonany z tej samej tkaniny co sofa) dołączył w tym roku do aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!
-> Powyżej link na allegro - tam też trochę więcej szczegółów :-)

Zestaw powstał we współpracy z firmami MO.BLO i Fabb z Bielska-Białej. Razem stworzyliśmy ten zestaw podczas ostatnich targów Ptak Warsaw Expo w październiku tego roku.

Serdecznie zapraszam do obserwowania, komentowania a chętnych oczywiście do licytowania a także udostępniania aukcji.

Gramy na zdrowie!

😊😊🥳🎷🎺🎹🪇

24/10/2024
Trzecia planeta to Ziemia, nasz domW niebiesko-zielony wpada ton.Księżyc - naturalny Ziemi satelitaRozświetla niebo, gdy...
10/10/2024

Trzecia planeta to Ziemia, nasz dom
W niebiesko-zielony wpada ton.
Księżyc - naturalny Ziemi satelita
Rozświetla niebo, gdy słońce znika.
Realizacja w Publicznym Przedszkolu w Bielsku-Białej
Asystent - Piotr Graff

Adres

Bielsko-Biała
43-300

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Aneta Paszek - murale, malowanie na ścianie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij