19/05/2026
Przyznam, że kiedy jeszcze w kwietniu układałam plan na kolejny miesiąc, mocno zastanawiałam się jak to ugryźć.
Wiedziałam, że koniec maja będzie dla mnie dość… intensywny:
👉🏻 koniec miesiąca na etacie
👉🏻 warsztaty dla dziewczyn chcących działać legalnie w kuchni domowej
👉🏻 Dzień Rodziny w przedszkolu moich maluchów.
Jednak ilość pytań o makaronikowe boxy „te co w zeszłym roku”, z których pierwsze pojawiły się jeszcze grubo przed majówką - przerosła moje najśmielsze oczekiwania 🥹🩷
Dlatego tu decyzja była prosta - do oferty na Dzień Mamy wskakuje literka M i serduszko, które tak bardzo pokochaliście w zeszłym roku. I na tym miała się ona skończyć.
Miała, bo… kiedy powiedziałam o tym mojej Mamie, usłyszałam takie: „znowu makaroniki?” 😅
I to nie tak, że moja Mama nie lubi makaroników. Po prostu od półtorej roku, kiedy jest na pierwszej linii frontu jeśli chodzi o wszystkie testy i utylizację niewypałów ma ich po kokardę 🤪 i tak też pomyślałam, że kurczę może faktycznie zrobić „coś” jeszcze?
A że wszyscy tak teraz robią, to w poszukiwaniu inspiracji odpaliłam Pinteresta i… nie zawiodłam się ☺️ jak tylko zobaczyłam to przeurocze BENTO - wiedziałam, że muszę je zrobić 🥹 różowe, wyglądające jak doniczka, z przepięknym gerberkiem od .gorki 🌸
Ale wygląd to nie wszystko!
W środku smak wybrany przez Was na storkach: krem z białej czekolady z chrupką i sporą dawką fruzeliny wiśniowej 🍒 i uwierzcie, to połączenie jest nieziemskie!
‼️ Zostały mi ostanie 3 szt.
Do wyboru masz dwie daty odbioru:
🌸 sobota 23.05 godz. 10-12 (zamówienia do środy 20.05)
🌸 poniedziałek 25.05 godz. 18-19 (zamówienia do piątku 22.05)