26/03/2023
Pierwsza wystawa rękodzieł wielkanocnych za nami 🌹🥰♥️
Podczas Jarmarku Wielkanocnego w Strzelcach Opolskich mogliście państwo podziwiać przepięknie wykonane rękodzieła oraz degustować swojskie wyroby lokalnych producentów.
Bardzo cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.
Dziękujemy za duże zainteresowanie naszymi rękodziełami. Babka z lasu wróciła do domu z pustymi rękami.
Miłej niedzieli ♥️😍