04/04/2026
Dzień dobry! Oczywiście, że to czerwone logo, to był pierwszokwietniowy żart:-) Życzę Wam spokojnego czasu, uśmiechu, smacznego jajeczka i miłych chwil w gronie rodzinki. Wrócę do Was, jak najszybciej będzie to możliwe, dziękuję za wyrozumiałość i zrozumienie. Mój Synek jest bardzo dzielnym bohaterem, czasem wystarczą okulary, a nie peleryna💙A.