Mama Ija Art Face&Body Painting Animacje

Mama Ija Art Face&Body Painting Animacje Witamy serdecznie . Jestem Face Painterem od 7 lat w to co tworzę wkładam całe serce. Pracuję wyłącznie bezpiecznym i profesjonalnym sprzęcie .
(1)

Kiedy napisalam do Lena Bajer z prośbą o wsparcie dla Milenki nie oczekiwałam nic wielkiego. Bardziej myślałam o wsparci...
20/11/2025

Kiedy napisalam do Lena Bajer z prośbą o wsparcie dla Milenki nie oczekiwałam nic wielkiego. Bardziej myślałam o wsparciu w nagłośnieniu zbiórki w necie. Kiedy Lena podeszła domnie i przekazała cudowne wieści, że na charytatywnej wigilii animatorów będziemy pomagać Milence, ze szczęścia łzy same napływały do oczu, a głos drżał. To była najcudowniejsza wiadomość. Dla wolontariuszy takie wydarzenia są czymś wyjątkowym. W każdą akcje wkładamy całe swoje serducha i szukamy każdego możliwego sposobu na pomoc. Lena jeszcze raz Dziękuję Ci za Twoje wsparcie dla Milenki jesteś Wielka💗💗💗💗💗💗💗 Razem możemy więcej 🥰 Dobro, które czynimy owocuje 🥰🥰🥰🥰🥰 Warto pomagać 🥰

No i mamy to!!! 7040 zł podarowane od najlepszej branży w Polsce właśnie wsparło te cudownie piękną dziewczynkę ze zdjęcia jaką jest Milenka!

Nasza branża zdaje sobie sprawę, że to tylko kropla w morzu potrzeb, ale mamy nadzieję, że nasze działania zainspirują i popchną dalej do takich inicjatyw.

I na koniec...
Miałam taką refleksje w niedziele...
Dokładnie 7 lat temu zorganizowałam swoją pierwszą akcje charytatywną , gdzie ogromna część naszej społeczności mimo podziałów mimo własnych spraw, własnych problemów spotkała się w słusznej sprawie.
Pamiętam jak byliśmy u Kuby ze świętym Mikołajem...
Mimo, że Kuby z Nami już nie ma to właśnie on zostanie na zawsze w mojej pamięci, bo to właśnie od NIEGO wszystko się zaczęło i to właśnie ON jest moim motorem do dalszych inicjatyw.

Może warto się czasami zatrzymać i wyjrzeć poza czubek własnego nosa i od tak zrobić coś dla drugiego człowieka?
Idą święta, a ja chcę Was zostawić z tym pytaniem.

Było pięknie 🥰
16/11/2025

Było pięknie 🥰

7040 zł…
tyle udało się zebrać naszej niesamowitej branży na II CHARYTATYWNEJ WIGILI ANIMATORÓW.

Już wiem czemu odczuwałam taki luz podczas całego zdarzenia miałam przy sobie ludzi, którzy kochają to co robią i działają ze mną i całym naszym zespołem.

Lista osób zaangażowanych w te wigilię jest długa, ale ja pozwolę sobie wymienić te kilka osób, których wsparcie było bezcenne zarówno przed jak i w czasie całej Wigili:

Zacznę od mojego zespołu, który wspierał mnie całą wigilię.
Jedne pracowały w kuchni by wszystko było idealne, drugie na sali byście czuli się zaopiekowani.
Zespół który przyjechał wcześniej pomóc mi w przygotowaniach i zespół, który został do końca by posprzątać.

Julia Drynda która była dzień przed i Emilia Cembrzyńska, która zamykała ze mną salę. Iza,
julia K, Miłka Wójcik, Daria J, Ewelina Całka , Katarzyna Kiełtyka i Justyna K - dziękuję że dałyście z siebie 200% by wspomóc naszą akcję.
Niektórzy pracowali tak ciężko, że aż stracili głos i wracali do OSP 3x by wspomóc mnie i koleżanki z zespołu 😅.

Lexy Event Agency wytwórnia przyjęć i Weronika - za pracę do 2 w nocy tylko po to byśmy mogli mieć piękną dekoracje.

i.Warsztatownia- za warsztaty wymagające nie tylko pełnego zaangażowania, ale pełnej logistyki, nakładu finansowego i jak zwykle podzielenie czymś co jest bezcenne - waszym doświadczeniem w tej dziedzinie. Za nagrody.

Kreatywne Animacje & Eventy - za świetny blok animacyjny, ale też całe wsparcie mentalne zarówno przed jak i na samym evencie. Za nagrody.

AniMiś - Strefa Dziecka- dziewczyny co Wy zrobiłyście !? Samochód wypchany po brzegi, setki kilometrów i ogromne serce do maluchów. Wasza strefa była spełnieniem marzeń nie tylko najmłodszych, ale wytchnieniem dla rodziców.
Za nagrody.

Hopla KIDS - Animacje & Pokazy & Warsztaty - Anita myślałam że już mnie niczym nie zaskoczysz, ale Twój finałowy pokaz zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom na długo. Za nagrody.

I w końcu on! Ten cichy bohater, którego nie było widać, a przez ostatnie dni ściągał rzeczy ze strychu, ogarniał całą logistykę, przez długie godziny siedział ze mną (ale i beze mnie) na sali, by układać stoły, pomagać w dekoracji i w końcu spakować i wypakować wszystkie rzeczy.
Mój mąż Gaweł Rzepus, który jak zwykle jest menagerem mojej misji szerzenia dobrej animacji.

Dziękuję wszystkim, którzy kupili bilety na szkolenie - prawdą jest taka, że BEZ WAS NIE BYŁOBY TEJ WIGILI. Dlatego każda osoba, która zdecydowała się przyjechać na szkolenie była realnym twórcą tej inicjatywy.
Dziękujemy wszystkim sponsorom za nagrody - to dzięki Wam udało się nam zebrać taką piękną kwotę:

Mama Ija Art Face&Body Painting Animacje
CardBlocks
Izabela Gandziarowska - Stępień
Animator ABC dziecka, Taneczne ABC dziecka
Sklep Animatora PL
Wydrukowanecom


Natala Kisielewska-Gałgus

OKAE - Ogólnopolska Konferencja Animacyjno Eventowa

Cel naszej zbiórki poznacie niebawem - to był zaszczyt być z Wami całą tę sobotę.

16/11/2025

Jak wiecie kochani razem z Patrycja Pawlak byłyśmy w Katowicach na szkoleniu.
Emocje jakie towarzyszyły podczas jego trwania jak i na wigilli animatorów były nie samowile.
Tyle pozytywnie zakręconych osób w jednym miejscu. Tego się nie da opowiedzieć, tam trzeba być. Jak zawsze Lena Bajer zapewniła nam dużą dawkę wiedzy, wrażeń (ale tych pozytywnych oczywiście) oraz atrakcji. Kochana ja Ci dziękuję za to co wczoraj się wydarzyło💗💗💗💗
Serce waliło mi jak oszalałe, a głos drżał.
Jesteś wielka 🥰🥰🥰🥰
A co wydarzyło się na szkoleniu niedługo się dowiecie 😉


No to lecimy podbijać Katowice 😊🥰Dziś czeka nas szkolenie, które poprowadzi Lena Bajer  . To będzie totalny sztos 😊Już n...
15/11/2025

No to lecimy podbijać Katowice 😊🥰
Dziś czeka nas szkolenie, które poprowadzi
Lena Bajer . To będzie totalny sztos 😊
Już nie możemy się doczekać 🥰

Dziś mieliśmy przyjemność wykonać ściankę do zdjęć z okazji 30 rocznicy Ślubu.Dziękujemy za zaufanie 🥰W każdą dekorację ...
10/11/2025

Dziś mieliśmy przyjemność wykonać ściankę do zdjęć z okazji 30 rocznicy Ślubu.
Dziękujemy za zaufanie 🥰
W każdą dekorację wkładamy nasze serca i pasję.

Piękne stelaże wykonali dla nas WytniemyTo .
Jak zawsze niezawodni Dekoriada CRAFT spersonalizowane dla nas napisy do ścianki 😊🥰
Cała dekorację mieliśmy przyjemność wykonać w Radomsku💗

Zapraszamy serdecznie do rezerwacje terminów na dekorację i inne nasze usługi ☺️

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie i piękne słowa odnośnie naszych rękodzieł 🥰Pytacie ile trwa realizacja...?Jaki ...
27/10/2025

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie i piękne słowa odnośnie naszych rękodzieł 🥰
Pytacie ile trwa realizacja...?
Jaki koszt...?
Czy jestem w stanie zmalować z zdjęć waszego pupila...?
Oczywiście.
-Czas realizacji do 3 dni...?

-Koszt zależy od tego jakiej wielkości motyw czy to tylko sam kubek czy filiżanka , czy komplet, czy robimy do tego również flower box bądź kosz prezentowy.

-Tak. Jak najbardziej jestem w stanie zmalować waszego pupila ze zdjęcia. Nie ma w tym najmniejszego problemu 😊😊😊
Niedługo wrzucę dostępny od ręki prezent dla fanki sticha 😊😊😊

A może wy macie jakieś propozycję co byście chcieli bym zmalowała...😊
A może jakas seria świąteczna ?🤔

Kilkanaście godzin pracy i jesteśmy na finiszu 😊Jak wam się podoba taki prezent 🤔Koniecznie dajcie znać 😉Zapraszamy do z...
25/10/2025

Kilkanaście godzin pracy i jesteśmy na finiszu 😊
Jak wam się podoba taki prezent 🤔
Koniecznie dajcie znać 😉
Zapraszamy do zamówienia 😊😊😊

18/10/2025

Tym razem dzisiejsza ścianka do zdjęć z okazji 50 rocznicy Ślubu 😊

Zapraszamy do rezerwacji terminów 😊

18/10/2025

A teraz lecimy z zaległymi postami 🙈
Przed Państwem ścianka z okazji 40 urodzin Marcina 😊
Jak wam się podoba 🤔
Koniecznie dajcie znać w komentarzach😉
Jestem ciekawa 😁

17/10/2025

Kolejna realizacja za nami 😊
A ile zaległych postów przed nami 😅
Dziękujemy, że jesteście 🥰
A teraz przedstawiamy dzisiejszą dekorację na wesele Magdy i Wojtka 😊
Parze Młodej źyczymy dużo szczęścia na nowej drodze🥰
craft Dziękujemy za polecenie 💗

Kochani Milenka kończy dziś 3 latka.Zróbmy hałas niech usłyszy o Milence cały świat 🥰🥰🥰🥰Milenko jeszcze raz wszystkiego ...
16/09/2025

Kochani Milenka kończy dziś 3 latka.
Zróbmy hałas niech usłyszy o Milence cały świat 🥰🥰🥰🥰

Milenko jeszcze raz wszystkiego najlepszego 😘😘😘

Jeśli nie możecie wesprzeć zbiórki udostępnijcie 💗

https://www.facebook.com/share/p/1GHwiuMcXm/

🎂💖 Dziś Milenka świętuje swoje 3. urodziny! 💖🎂

Nasza mała wojowniczka w swoim krótkim życiu przeszła już tak wiele… Każdy jej dzień to ogromna walka i dowód na to, że zasługuje na to, by żyć, być zdrową i szczęśliwą dziewczynką. 🌸✨

Z tej okazji powstała urodzinowa skarbonka na Siepomaga. Każdy z nas może podarować Milence najpiękniejszy prezent – dar życia i zdrowia. 🎁💓

👉 https://www.siepomaga.pl/urodziny-wojowniczki

Każda wpłata to promyk nadziei. Sprawmy, by te urodziny były początkiem pięknej, zdrowej przyszłości dla Milenki. 🌈💪

A ten cudowny tort, który dziś osłodził ten wyjątkowy dzień, wykonała fuzjasmakow.pracowniaslodkosci🎂🤍
Bardzo dziękujemy za ten piękny gest! 🙏💖

💌 Kochana Milenko – życzymy Ci, aby Twoje serduszko było już zdrowe i silne, by każdy dzień przynosił Ci radość, uśmiech i szczęście. 🌟
I niech dzisiaj zadzieje się cud… ✨

No to zaczynamy Pracowity weekend 😉Zaczynamy dekoracją, a kończymy na flakach u babci 🤣🤣🤣Zapraszamy do rezerwacji termin...
26/07/2025

No to zaczynamy Pracowity weekend 😉
Zaczynamy dekoracją, a kończymy na flakach u babci 🤣🤣🤣
Zapraszamy do rezerwacji terminów na dekorację i inne nasze atrakcje 😉
Mama Ija Art Face&Body Painting Animacje
Mama Ija FotoShot

Adres

Sulejów Gmina

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Mama Ija Art Face&Body Painting Animacje umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Mama Ija Art Face&Body Painting Animacje:

Udostępnij