20/11/2025
Kiedy napisalam do Lena Bajer z prośbą o wsparcie dla Milenki nie oczekiwałam nic wielkiego. Bardziej myślałam o wsparciu w nagłośnieniu zbiórki w necie. Kiedy Lena podeszła domnie i przekazała cudowne wieści, że na charytatywnej wigilii animatorów będziemy pomagać Milence, ze szczęścia łzy same napływały do oczu, a głos drżał. To była najcudowniejsza wiadomość. Dla wolontariuszy takie wydarzenia są czymś wyjątkowym. W każdą akcje wkładamy całe swoje serducha i szukamy każdego możliwego sposobu na pomoc. Lena jeszcze raz Dziękuję Ci za Twoje wsparcie dla Milenki jesteś Wielka💗💗💗💗💗💗💗 Razem możemy więcej 🥰 Dobro, które czynimy owocuje 🥰🥰🥰🥰🥰 Warto pomagać 🥰
No i mamy to!!! 7040 zł podarowane od najlepszej branży w Polsce właśnie wsparło te cudownie piękną dziewczynkę ze zdjęcia jaką jest Milenka!
Nasza branża zdaje sobie sprawę, że to tylko kropla w morzu potrzeb, ale mamy nadzieję, że nasze działania zainspirują i popchną dalej do takich inicjatyw.
I na koniec...
Miałam taką refleksje w niedziele...
Dokładnie 7 lat temu zorganizowałam swoją pierwszą akcje charytatywną , gdzie ogromna część naszej społeczności mimo podziałów mimo własnych spraw, własnych problemów spotkała się w słusznej sprawie.
Pamiętam jak byliśmy u Kuby ze świętym Mikołajem...
Mimo, że Kuby z Nami już nie ma to właśnie on zostanie na zawsze w mojej pamięci, bo to właśnie od NIEGO wszystko się zaczęło i to właśnie ON jest moim motorem do dalszych inicjatyw.
Może warto się czasami zatrzymać i wyjrzeć poza czubek własnego nosa i od tak zrobić coś dla drugiego człowieka?
Idą święta, a ja chcę Was zostawić z tym pytaniem.