17/04/2026
NIE MÓW NIKOMU...
Ostatnie tygodnie, ba, miesiące były dla mnie szczególnie wymagające. I to we wszelkich możliwych obszarach mojego życia!
Nie mogłam jednak nie skusić się na zaproszenie do współtworzenia niezwykłej wystawy fotograficznej. Świat fotografii fascynuje mnie od zawsze - a od wielu lat jest też jednym ze sposobów utrwalania rzeczywistości i wyrażania siebie. W końcu nie samym projektowaniem człowiek żyje!
O tym, że mam laser w oczach wiadomo już od dawna. Wczoraj jednak zyskałam nowy przydomek: Lady Taśma ;)
Jeśli temat fotografii czuciowej jest Wam bliski lub pragniecie poznać mnie od innej,
choć nadal artystycznej strony zapraszam serdecznie na dzisiejszy WERNISAŻ.
17.00 GALERIA ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW przy ul. DUCHA Św 8 w Toruniu.
•••