22/11/2019
Zapraszam do licytacji na głównej grupie Śródmieścia Północnego ... szczytny cel i potrzeba pomoc :)
Chcielibyśmy zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w licytacji lustra zrobionego przez naszego grupowego kolegę. Na górzę znajduje się napis LEGIA WARSZAWA, a na samym dole panorama Warszawy na wzór pulsu. Może to być bardzo fajny prezent na zbliżające się Święta dla bliskiej osoby lub po prostu dla siebie. Lustro można wsadzić w ramę.
Cały zysk chcielibyśmy przekazać na zbiórkę na karetkę organizowaną przez Dobrych Ludzi, więcej pod linkiem: https://zrzutka.pl/67884x
Aktualizacja : cel karetka osiągnięty ale potrzebne jest wyposażenie do niej jak i wiele innych rzeczy dla dzieci tak więc licytujeMY, POMAGAMY !!!
Z racji, że jest to produkt, który łatwo mógłby ulec zniszczeniu podczas transportu - ODBIÓR WYŁĄCZNIE OSOBISTY.
Zachęcamy do licytacji, każdy grosz się liczy 😉
AUKCJA TRWA DO 30.11 godz 19.16
ZACZYNAMY OD SUMY 191.6zł
!!! Licytacja tylko pod tym postem !!!!