26/05/2026
Razem z Klub Seniora „Złote kasztany” ze Zgłobic zorganizowaliśmy sąsiedzką wymianę roślin🌿🌿🌿
Każdy coś przyniósł - były kwiaty 🌺 zioła i warzywa , dzięki czemu mnóstwo zielonych nadwyżek znalazło nowe ogrody. To był nie tylko czas wymiany roślin, ale również okazja do rozmów i dzielenia się doświadczeniami.
🎁 Na koniec spotkania naszą Fundację spotkała niespodzianka – dostaliśmy przepiękny pożegnalny prezent! To było niezwykle miłe i ogromnie Wam za ten gest dziękujemy. Serducha rosną! 🥹❤️
Ale, ale... to wcale nie koniec naszego projektu! Przed nami jeszcze czerwiec, a w nim... Kino Plenerowe! 🎬🍿 Szczegóły już wkrótce !!!
„W zgodzie z naturą – zadbaj o siebie i swoje otoczenie”, projekt realizowany dzięki środkom finansowym z Korpus Solidarności, dzięki grupie inicjatywnej we współpracy z Fundacją Niezapominajka.