17/04/2026
Atenszyn, atenszyn 😁 skaczemy z radości 😜
Jutro, sobota, 18.04 szefowa wraca na salony czyli do różowej budki 💪
Będzie oczywsie Wasz ulubiony sernik baskijski, chałwowy, szarlotka, ptysie, bezy i coś jeszcze na pewno 😁
Zapraszam sobota od 14, niedziela od 12 🩷🩷🩷