30/04/2026
Moji milí,
chcem vás poslednýkrát pozvať na dnešné obedové menu a zároveň vám z celého srdca poďakovať za to, že ste boli našimi úžasnými zákazníkmi.
Vždy som vás vnímal ako rodinu a krásnu komunitu ľudí, ktorým záleží na zdraví, kvalite a dobrom jedle. Fungovanie reštaurácie nám veľa dalo, no aj veľa vzalo. S pokorou prijímam túto životnú cestu a verím, že všetko sa deje presne tak, ako má.
Počas tohto obdobia sme spoznali množstvo fantastických ľudí a za to som nesmierne vďačný. Úprimne si želám, aby sa naše cesty ešte niekedy opäť stretli.
Priestory našej reštaurácie v krásnom Liptovskom Hrádku budú teraz čakať na svoju ďalšiu chvíľu a verím, že si v sebe zachovajú lásku, energiu a srdce, ktoré boli do tohto projektu vložené.
Prajem nám všetkým krásne dni, pokoj v srdci a široký úsmev na tvári.
S úctou a vďakou
Milan Moricz
Ďakujem🤗