Пташка тут

Пташка тут Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Пташка тут, Home & Garden Store, Kherson.

Запускаю соц-еко виробництво годівниць та 🏠🐥
📍Мета:
- розвиток культури турботи про 🕊️
- підтримка 🐥🦉 проектів
- забезпечити ₴ мій 🌱
🙋‍♂️Олександр .ua

Доробив сьогодні новий варіант годівнички Тостер 1. Ця що з ліва, збільшена модель вийшла заввишки 29 см і об'ємом в 1,5...
25/04/2026

Доробив сьогодні новий варіант годівнички Тостер 1. Ця що з ліва, збільшена модель вийшла заввишки 29 см і об'ємом в 1,5 літра. Тобто по об'єму вона тепер як топова модель з сітки "тубус".

І якщо перший варіант Тостеру заввишки 20,5 см і виглядає як квадратик, то цей варіант на вигляд як "і має бути". Мені більше подобається.

Декілька днів тому, було 5 років, як на своє день народження, десь о 16:45 год. я забрав свою трудову книжку. Взяв залиш...
19/04/2026

Декілька днів тому, було 5 років, як на своє день народження, десь о 16:45 год. я забрав свою трудову книжку. Взяв залишок речей з кабінету, поклав в рюкзак, сдав ключ і з величезною радістю хлопнув за собою двері. Це був перший величезний крок в нове життя, в новий, власний світ; власний світ добра, світ справедливості, світ еко-життя і спокою. Крок, який ніяк не наважувався зробити, - перекреслити освіту, фахову практику, усе! Просто викинути 12 років життя.

В той день я по справжньому відчув свободу (хоча, як виявиться пізніше, то були оманливі відчуття). Я спокійно, радісно почав прокидатись з ранку. Міг майже зовсім не лягати спати роблячи якесь креслення чи обробляючи ідею для запуску виробництва; прокинутись в обід, зробити "кружок на районі" - випити каву, і далі щось там креслити. То був дуже солодкий час. Навіть здається, найщасливіший, майже рік життя.

План був простий. За рік підготувати все до запуску виробництва будиночків для птахів (годівнички були на другому місці) і на початку квітня наступного року (2022) вже випустити базові "шпаківні" усіх типів, для всіх пташок (окрім хижих та водоплавних).

І вот пройшло 5 років. Пишу ці слова і не вірю часу. Пройшло 5 років! Мені вже 33. І повна дупа у проекті - житті. Майстерня почала створюватись тільки от півтора року тому. Будиночками для птахів і не пахне запланованими. Сенсом життя, здоров'ям, якоюсь хоч копійкою і не пахне. Живу тільки мріями і не можу вирватись з якогось "замкнутого кола".

А зранку прилетів "шахед" у мій поверх, через декілька вікон від нас. Пощастило, що вибухнув. Вийшло аж 2 дня народження в один день...

Живий. І слава Богу!!!
"Шахед" так "збадьорив", що аж пост цей написав.

А поки сиджу і роблю кавунчики 🍉, в надії щось заробити і повернутися після невдалої зими, до годівничок.

Великодні яйця 🎉 Циплята 🐣, курка та півник 🐓 (пара).З новим інструментом від .tools справи пішли, вже вдається потрохи ...
26/03/2026

Великодні яйця 🎉

Циплята 🐣, курка та півник 🐓 (пара).

З новим інструментом від .tools справи пішли, вже вдається потрохи різьба по дереву 🔪🪵 🎉🎉🎉

Ножі ріжуть як по маслу!! Кайф!!! І от мої перші фігурки пташок😁 Дебют!!! Ну а що, все по порядку, спочатку пташки в яйцях, потім вже ростуть. Так і в мене буде)

Тепер вже перейшов до дорослих птахів, пробую. Як вийде, на днях кину і сторіс, покажу.

А ці яйця 🐣, складна справа. З цікавого, на одне яйце в мене цілий день якщо порахувати виходить, і не рабочий день, а з ранку до ночі. А якщо розтягнути по дням, то процес виготовлення одного займає три дні. Спочатку вирізьбити саме яйце - більше пів дня, потім грунтовка дерева - день сохне, і ще день кропоиливе фарбування 🖌️🎨

Мені дуже сподобалось! Нарешті щось гарненьке і миле вийшло 🥰

До речі, ця пара на продажі, ціна 🔖 804 грн.

🔸Матеріал: липа.
🔸Розмір: як справжні курячі яйця.
🔸Покраску: акрилова фарба+ акриловий грунт.

23/03/2026

Новий варіант годівнички моделі "Тостер 1", - з ТЕРМОЯСЕНЯ 🌳

Потроху ж повертаюсь до справ, до майстерні, і перше як доробив обіцяну партію годівничок з осені, на днях зробив цю модель з нового матеріалу. Так руки чухаличь усі ці 5 місяців (причому одна в прямому і переносному сенсі 🤣) спробувати термоясеня, обрізки якого мені подарувала на пробу компанія

І ось перша годівничка, її новий варіант готовий!!! І звичайно вона поїде у подарунок 🎁 компанії , в знак моєї символічної подяки)

Як виглядає термоясень покритий масло-воском ви вже бачете. Тільки можливо не знаєте, що термо дошка служить 🔸 у 10 разів довше ніж звичайне дерево. Цей факт мене дуже радує!!! Концепція довговічності виробів міцніє, а разом з тим і одне з головних завдань - ♻️ переробка/використання вторинних ресурсів для виробництва годівничок. Звернули увагу, на слова "обрізки" на початку посту? Так от, це зайві частини дошок, які як правило викидаються на виробництві. А я можу їх перетворювати на продукт який приносить користь птахам, природі і як наслідок планеті, та що там казати, і зцілює наші психічні розлади від спостереження за птахами 🐥🕵🏻

Працьовати з цією деревиною мені дуже сподобалось! Вона набагато разів краще за сосну, і трердіша. Єдиний мінус використання її в годівничках є її колкість, - тобто якщо годівничка з термоясеня впаде, шанси що дерев'яні її елементи розколються дуже високі. Але, впасти вона може по факту тільки коли її вішати/знімати, і якщо з руками проблем не має, то цей варіант годівнички - найкращій!!!!

Дякую за підтримку проекту! Дуже сподіваюся на подальшу співпрацю!!! 🤝🤝🤝🤝🤗

Хто молодець, я молодець 🤣🤣🤣🤦🏻Доробив нарешті цю партію годівничок яка лежала недороблена з жовтня, коли раптово пішов н...
20/03/2026

Хто молодець, я молодець 🤣🤣🤣🤦🏻

Доробив нарешті цю партію годівничок яка лежала недороблена з жовтня, коли раптово пішов на довгий лікарняний. 4 місяця чи більше.. Піздець...

Тепер потрохи доробив, вийшло як і планувалося 18 штучок. Більшість вже по списку повідправляв, сьогодні доробив останні, і довідправляю.

Дуже дякую всім, хто передзамовлял чи записувався в чергу, і не відмовились від неймовірно довгого очікування замовлень!!! 🤗

І ДУЖЕ, ДУЖЕ ДЯКУЮ, всім хто підтримав і допоміг проекту пережити цей складний, найбільш складний період майстерні!!!!!!! 🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘

Приїхав мій виграш 🎉 в розіграші, з США 🇺🇲, ножі та інструменти для різби по дереву 🔪🪵 .tools  Враження - офігенські!!! ...
13/03/2026

Приїхав мій виграш 🎉 в розіграші, з США 🇺🇲, ножі та інструменти для різби по дереву 🔪🪵 .tools

Враження - офігенські!!! Тепер я зрозумів що таке по справжньому гострі ножі. Це не пояснити! Вони ріжуть дерево як масло! Це треба просто відчути. Це кайф!!!!!!

Тепер мені буде набагато легче і з насолодою (а не муками ножів від Стрій) вчитись новому ремеслу ☺️

Дякую .tools , , , Mindy , Susana , що проводете розіграші і даєте можливість людям які не мають можливості купити інструмент, мають змогу виграти і працювати чудовим інструментом!! 🤝🤝🤝

Цікавий факт! В лютий мороз коли на вікнах аж скло "замерзає", там де годівничка, скло залишається прозорим 🎉😁🤩Ваше крут...
19/02/2026

Цікавий факт! В лютий мороз коли на вікнах аж скло "замерзає", там де годівничка, скло залишається прозорим 🎉😁🤩

Ваше крутяк!!! Моє відкриття цього року ☺️

Фото Катерини, яка просила залишитись в таємниці.

Київ, 2026 рік

18/02/2026

Така от ідея, така спроба ☺️
Моя спроба різьблення по дереву 🔪🪵, щоб втримати проект і заробити гроші на рейсмус і фуганок, і почати робити справжні будиночки для вільних птахів 🐥🏠

І за одно, ножиками руку розробляю)

Та і що там казати, - мені подобається це. Якийсь спокій, якась спроба відволіктись від реальності. Тож сижу вдома, біля вікна, і навчаюсь новому напрямку роботи з деревом.

02/02/2026

Годівничка для птахів "Залітайка садова" 🐥🏠

Перший відосик цієї моделі з пташками, який зняла smm майстриня Ліна Дякую тобі!!! 🤗🤗😘

Обледеніла моя годівничка 😍Висить, боруленьки пускає. Пташок тихенько до себе гукає, Мене тішить і розважає. Такого льод...
27/01/2026

Обледеніла моя годівничка 😍
Висить, боруленьки пускає.
Пташок тихенько до себе гукає,
Мене тішить і розважає.

Такого льоду не було давно. Останній раз, бачив таке вдома 🍉, ще у далекому 2011 році. Гарні часи були.

Тепер бачу тут, в Одесі, в якій другий день дощить 🌬️🌧️ і все замерзає. Чарівно.

І простирчав сьогодні біля годівнички більше години у надії засняти пташок по обіді. По ітогу не обідав ні хто🤣 А пташок навіть чутно поруч не було. Треба було рано вставати, йти на сніданок до них, - я проспав. І виходить, "хто проспав, гарні кадри пропустив"😁😁

27.01.2026 Одеса

Address

Kherson

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Пташка тут posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Пташка тут:

Share