24/02/2022
Все, що ми можемо сьогодні, це виконувати свою роботу, бути з близькими, телефонувати своїм батькам, родичам та друзям із словами підтримки, виражати свою любов і триматися
Спокій і витримка
Взаємоповага і доброта
І надія💗
Ми одна велика сім'я - Україна
Ми разом!
Ми сильні!
ПС. Відправила сьогодні все, що було замовлено і оплачено (працює лише Нова пошта 🤷). А також забрала нові поступлення. Сиджу перебираю красу - не можу сидіти без діла, а звична робота не береться. В стоматології відмінила пацієнтів, всі намистини, які замовили, вже розписала і віддала, а те, що ще в процесі, - сьогодні перерва. Готувати їжу, чи вишивати руки не лежать.
На фото - я на презентації проекту hustka, де виступила партнером зі своїми намистами з ручним розписом під старовинну венеційку, два роки тому. Фото здалося доречним
Якось все так безглуздо
Розумію, що не можу нічого вдіяти
І від того стає ще гірше
Але беру себе в руки і роблю те, що можу в таких умовах - зберігаю спокій🧘
Тримаймося🤗