Virágok lelke - Marcsi alkotóműhelye

  • Home
  • Virágok lelke - Marcsi alkotóműhelye

Virágok lelke - Marcsi alkotóműhelye Egyedi virágköltemények álmok, színek, érzések egy-egy virágsziromban, rózsaillatban, vagy szélfútta pity-pang magban.

Készülnek a megemlékezés díszei🕯️🖤🕯️🖤🕯️Moha szívek, moha párnák, urna koszorúk,  urna díszek.Kerámia virágokkal, termése...
25/10/2023

Készülnek a megemlékezés díszei
🕯️🖤🕯️🖤🕯️
Moha szívek, moha párnák, urna koszorúk, urna díszek.
Kerámia virágokkal, termésekkel, örökzöldekkel,
csipkebogyóval,.... a természet kincseivel.

Termésekkel  gazdagon díszítettsír koszorú,és moha párna 🤍🤎💚🤍🤎💚🤍
24/10/2023

Termésekkel gazdagon díszített
sír koszorú,és moha párna
🤍🤎💚🤍🤎💚🤍

Kedves követőim❤️Mivel jó ideje nem posztoltam, ezért azok számára, akik ennek ellenére felkeresték az  oldalamat, vagy ...
23/10/2023

Kedves követőim❤️
Mivel jó ideje nem posztoltam, ezért azok számára, akik ennek ellenére felkeresték az oldalamat, vagy " csak véletlenül"rám találtak, szeretném elmondani, hogy
hála Istennek a vállalkozásom működik, csak jó ideje nem jutottam el odáig, hogy feltöltsem a munkáimról ( nap mint nap )készülő képeket.
A héten,és az elmúlt időszakban azon szorgoskodom, hogy aki az általam készített alkotásokkal szeretne megemlékezni elhunyt szeretteiről , megtehesse.
Jövő héten Halottak napja.
Szeretettel emlékezzünk🙏

Ha péntek, akkor Dunakeszi Kispiac☀️🙏🏻❤️Most is, mint minden pénteken , sok szeretettel várok minden kedves vásárlómat !...
04/03/2021

Ha péntek, akkor Dunakeszi Kispiac☀️🙏🏻❤️

Most is, mint minden pénteken , sok szeretettel várok minden kedves vásárlómat !
Ha egy kis tavaszt szeretnétek csempészni az otthonotokba, gyertek😊!....és ne feledjétek,
pár nap, és NŐNAP🌷

Azt kérdezi a Facebook hogy mi jár a fejemben?Hálás, és örömteli érzés, amikor visszaemlékezhetek olyan  korábban átélt ...
05/01/2021

Azt kérdezi a Facebook hogy mi jár a fejemben?
Hálás, és örömteli érzés, amikor visszaemlékezhetek olyan korábban átélt pillanatokra, amik melegséggel töltötték meg a lelkemet akkor , és most is...És hogy miért írom ezeket?
Mert Orsival nem találkoztam , egészen az esküvő napjáig. Üzenetekben kommunikáltunk elképzelésekről, megvalósítható opciókról, míg végül szűkült a kör, és tisztult a kép, hogy milyen virágból milyen módon fognak elkészülni a
" csodák" 🙏🏻🙏🏻
A Covid miatt semmi sem úgy alakult kezdetben ahogy tervezte,de amikor lehetett, rögtön "alakultak" a dolgok!
Isteni segítséggel,rokoni szeretet által,a visszajelzéséből kiderült, hogy sikerült olyat alkotni, amire jó érzéssel gondol vissza Ő és a családja is. Igazán különleges kihívás volt a számomra ,és a megszokottnál is jobban izgultam. Nem titok, hogy maximalista lévén, nem tudok megalkudni. Ez sokszor megnehezíti a munkámat míg a kivitelezésig el nem jutok, de annál nagyobb öröm amikor a fáradtsággal együtt, megkönnyebbülve azt érzem , hogy: ÉRDEMES VOLT KITARTANI!!!!
Ezért is szeretem a hivatásomat, mert szinte azonnali a visszacsatolás, és semmihez sem hasonlítható öröm része lenni azoknak a pillanatoknak , amik meghatározóak az emberek életében.
Fontosnak tartottam hozzátenni eme kis írást Orsi soraihoz, mert így egy kerek történetet olvashattok ami mindkettőnk érzéseit bemutatja......és akkor, íme Orsi sorai:
"Hálás köszönet Marcsinak! :) Olyat alkotott számomra amire mások azt mondták lehetetlen. Minden vágyamat felül múlta. Nagyon köszönöm Marcsi!❤️"

31/12/2020

Kedves Követőim😊!
Mivel a karácsonyi jókívánságom, és a bejelentkezésem elmaradt,így most kívánok mindnyájatoknak egy fejlődésben gazdag, egészségben teljes,
Boldog Új esztendőt. Hála a megkereséseitekért🙏🏻, a megbízatásokért, és a visszajelzéseitekért is!
Jövőre, veletek ugyanitt🙏🏻!
Szeretettel
Marcsi😊

Már elindult a Mikulás ❤️❤️❤️❤️Kipucoltátok a csizmáitokat?
04/12/2020

Már elindult a Mikulás
❤️❤️❤️❤️
Kipucoltátok a csizmáitokat?

29/11/2020

Hálás köszönetemet szeretném kifejezni felétek kedves új,és már évek óta hűséges vásárlóim❤️
Különösen ebben a vészterhes időben, amikor ráadásként még a csapból is az adventi koszorúk folynak😔.
Boldog, boldogtalan, adventi koszorút készít, ( körmös, fodrász, műkedvelő)amivel alapvetően nem is lenne baj, hisz alkotni jó!.....DE amikor azok az emberek árusítják a
"dolgaikat", akiknek egyébként van tisztességes bevételük az ő tisztességes szakmájuk, munkáik által, az mélységesen elszomorít...mert ugye , az "élni, és élni hagyni" elvét tiszteletben kell(ene) tartani.
Szóval épp ezért van tele a szívem hálával, hogy nem csak akkor kapok megrendelést, amikor egyéb alkalmak vannak, hanem ilyenkor sem feledkeztetek meg rólam.
Mindannyiótoknak köszönöm, és ezúton kívánok Áldott Adventet nektek , az én "kis " saját Adventi "koszorúmmal"
❤️🙏🏻🌲🤗🦌🎀

Rénszarvasos szerelem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
26/11/2020

Rénszarvasos szerelem
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Nehézség😔PróbatételADVENT🙏🏻"Csakazértisleszkarácsony"
24/11/2020

Nehézség😔
Próbatétel
ADVENT🙏🏻
"Csakazértisleszkarácsony"

🔜🌲❤️
23/11/2020

🔜🌲❤️

Address


Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Virágok lelke - Marcsi alkotóműhelye posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Virágok lelke - Marcsi alkotóműhelye:

  • Want your business to be the top-listed Interior Service?

Share